Resultaten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Personal Bests Short Program Free Program Total Score (SP + FP)
   Junioren       33.27          57.52            90.79
   Advanced Novice       27.99          46.74            72.49
   Basic Novice       17.36          26.01

 

2016 – 2017 (Junioren)  
November 2016 Ruhr Cup Essen (D) 7e
Oktober 2016 KNSB cup 3 (SP + FP) Den Bosch 3e
September 2016 KNSB cup 2  (SP) Alkmaar 4e
Augustus 2016 KNSB cup 1 (SP + FP) Dordrecht 1e
2015 – 2016 (Advanced Novice)  
April 2016 Ann Beukers Trophy (SP + FP) Den Bosch 2e
Februari 2016 Icetalent trophy (SP + FP) Hasselt (B) 3e
Januari 2016 Kempentrophy (SP + FP) Turnhout (B) 13e
Januari 2016 2e selectiewedstrijd ONK (SP + FP) Dordrecht 7e
Maart 2016 Finale ONK (SP + FP) Den Haag 5e
Januari 2016 Gewestelijke kampioenschappen (SP + FP) Zoetermeer 2e
December 2015 City of Light Trophy (SP + FP) Eindhoven 2e
November 2015 NRW trophy (SP + FP) Dortmund (D) 37e
November 2015 1e selectiewedstrijd ONK (SP + FP) Utrecht 9e
Oktober 2015 5e Pirouette Skating (FP) Leuven (B) 2e
Oktober 2015 3e interclub simulatiewedstrijd (FP) Den Bosch 3e
September 2015 2e interclub simulatiewedstrijd (SP) Tilburg 3e
September 2015 1e interclub simulatiewedstrijd (FP) Dordrecht 3e
2014 – 2015 (Advanced Novice)  
April 2015 Gewestelijke kampioenschappen (FP) Dordrecht 1e
Maart 2015 Ann Beukers Trophy (SP + FP) Den Bosch 1e
Maart 2015 Coupe du Printemps (SP + FP) Luxembourg (L) 16e
Februari 2015 Challenge Cup (SP + FP) Den Haag 13e
Januari 2015 Finale ONK (FP) Den Bosch 6e
Januari 2015 Finale ONK (SP) Den Bosch 4e
Januari 2015 4e selectiewedstrijd ONK (FP) Geleen 4e
December 2014 3e selectiewedstrijd ONK (SP) Tilburg 7e
December 2014 City of Light Trophy (SP + FP) Eindhoven 6e
November 2014 2e selectiewedstrijd ONK (FP) Dordrecht 6e
Oktober 2014 1e selectiewedstrijd ONK (SP) Den Bosch 8e
Oktober 2014 Gewestelijke kampioenschappen (SP + FP) Zoetermeer 1e
2013 – 2014 (Advanced Novice)
februari 2014 Finale ONK (SP + FP) Amsterdam 12e
Februari 2014 Kempentrofee (FP) Turnhout (B) 15e
Januari 2014 Gewestelijke kampioenschappen (FP) Tilburg 3e
Januari 2014 4e selectiewedstrijd ONK (FP) Zoetermeer 14e
December 2013 3e selectiewedstrijd ONK (SP) Utrecht 6e
November 2013 2e selectiewedstrijd ONK (FP) Eindhoven 11e
Oktober 2013 1e selectiewedstrijd ONK (SP) Den Bosch 9e
2012 – 2013 (Basic Novice A)
Maart 2013 Ann Beukers Trofee (FP) Den Bosch 4e
Januari 2013 gewestelijke kampioenschappen (FP) Tilburg 3e
December 2012 Finale ONK (FP) Dordrecht 9e
December 2012 Finale ONK (SP) Dordrecht 9e
November 2012 3e selectiewedstrijd (FP) Den Bosch 7e
Oktober 2012 2e selectiewedstrijd (SP) Groningen 9e
Oktober 2012 1e selectiewedstrijd (FP) Amsterdam 10e
2011 – 2012 (Teens)
Februari 2012 Artistic skate (show) Deventer 2e
Februari 2012 Miniemencup (novice A, FP) Lommel (B) 5e
Februari 2012 Gewestelijke kampioenschappen (FP) Den Bosch 7e
Januari 2012 2e selectiewedstrijd (FP) Amsterdam 14e
December 2011 1e selectiewedstrijd (FP) Zoetermeer 17e
November 2011 Peerd van Ome Loeks (FP) Groningen 4e
Oktober 2011 Magic Skates Trofee (FP) Breda 4e
2010 – 2011 (Recreant / Mini)
April 2011 17e Hamburger Michel Hamburg (D) 3e
April 2011 17e Hamburger Michel (show) Hamburg (D) 2e
Januari 2011 Willem II bokaal Tilburg 4e
December 2010 Friesland bokaal Leeuwarden 1e
December 2010 Nicolauspokaal Soest (D) 15e
November 2010 Waagbokaal Alkmaar 3e
Oktober 2010 Limantcup Turnhout (B) 3e